Trofeo 5 Clubs 2019

Cruceros ORC

CN Moraira - CN La Vila - CN Altea - CN Campomanes - RCN Calpe

07.01.2019 - 31.12.2019

Trofeo 5 Clubs 2019

Cruceros ORC

CN Moraira - CN La Vila - CN Altea - CN Campomanes - RCN Calpe

07.01.2019 - 31.12.2019

Trofeo 5 Clubs 2019

Cruceros ORC

CN Moraira - CN La Vila - CN Altea - CN Campomanes - RCN Calpe

07.01.2019 - 31.12.2019

Trofeo 5 Clubs 2019

07.01.2019 - 31.12.2019



 Clase
 
Vela
 
Barco 
 

Armador 
 

Sponsor 
 
Confirmado 
1 ORC C ESP9778PET

2 ORC C GBR3551LGORDI
GORDON ROSS
3 ORC C ESP8672VIENTO SOLANO
JUAN SOLANO
4 ORC A AUT070CIUDAD DE MELILLA
JOSE LUIS PEREZ GARCIA
5 ORC B ESP7625TANIT 4 - MEDILEVEL
Mª. JOSÉ VILA VALERO
6 ORC A GBR744RAQUARELLE1
AQUARELLE SAILING S.L MESEGUER ARTURO
7 ORC C ESP5685MARINA VI
VICENTE GUIJARRO GONZALEZ-MOHINO
8 ORC B ESP8760TRICKY.D
RICHARD BRIAN JONES
9 ORC A POR5050ITACA
MANUEL GALLEGO FRONTERA
10 ORC A ESP9495ALZIRA MORAIRA
D.AGUSTIN GREGORI PEREPEREZ
11 ORC A GBR42LMAGICAL-MARINA GREENWICH
DOMINIQUE LUNA TUDELA
12 ORC C 6458YVONNE
JOSE ANTONIO PEREZ GARCIA
13 ORC C 10492RUAJ
JORGE SANCHIS
14 ORC B ESP10367PIPE
ROBERTO ARCOS GALIANO
15 ORC C ESP10487TAINAIS
FCO JAVIER FERRÁNDEZ
16 ORC C 4609NEGRETE
MIGUEL ZARAGOZA FUSTER
17 ORC C ESP10124ARQUIMEDES
FRANCISCO GUARDIOLA BLANQUER
18 ORC A ESP10530MORNING SUN II
DAVID WALL
19 ORC C GBR3551LGORDI
GORDON ROSS
20 ORC C ESP9778Pecata Minuta

21 ORC A FR32662PHILOXENE
Jean Claude David
22 ORC C ESP4849CALAMA
MARIA J. BERTOMEU BORDES
23 ORC B ESP6967Aleph III
Francisco Muñiz Milego
24 ORC C ESP25509lope de vega
club nautico campomanes
25 ORC A ESP9495ALZIRA
AGUSTIN GREGORI PEREPEREZ
26 ORC C 10307JANSEN
JANSEN HAN
27 ORC C 9937ESPIsabella
CARLOS MOMPLET
28 ORC B ESP7669KALAMANDURRIO
PABLO NOGUEROLES GONZALEZ
29 ORC B ESP 7337TIMOTEO
ALBERTO MUGUIRO
30 ORC C ESP8009WAIKIKI 3
JOSE LUIS DE MARIA TAPIA-RUANO
31 ORC A TUR 2206KIM
Yann Lythgoe
32 ORC C 37kirstine
MICHAEL ROPER
33 ORC C ESP37SONATA
JORDI CABAU
34 ORC B GBR3135LJUMBUCK
JOHN ALLISON
35 ORC A ESP10416BAFFI
JUAN MANUEL AGUIAR MERINO
36 ORC B ESP8129CHRONO
VLADISLAV GORYACHEV
37 ORC B ESP6527AURORA
JAVIER LLEDO CANO
38 ORC B ESP8413PAJUELIN XIII BENIDORM
MIGUEL NORIEGA MC ARTHUR
39 ORC C ESP4868ETREUS 2
ANTONIO PUIG MAYOR
40 ORC A ESP6790GUAGUANCO II
THIERRY LALLEMAND
41 ORC B ESP10055LIMITLESS MARINE DESIGN
RICARDO IMAZ IBARRETA
42 ORC A 11826SOPU DOS
JORMA NUUTINEN
43 ORC A ITA16879JEFFERTJE II
CARL BAL
44 ORC A ESP8093TAGOMAGO TRES
JUAN CARLOS ALBELDA VALLES
45 ORC C GBR3027BLADE
BARRY JOHN MCCRAE
46 ORC C ESP10292LULA
CARLOS ALONSO
47 ORC C ESP9078PECATA MINUTA
JOSE CARLOS EIROA SANCHEZ
48 ORC B ESP8694ALEPH IV
JOAQUIN PEREZ CANO
49 ORC B ESP6288MARINA VIII
MARINO GIL AMIGO
50 ORC A ESP9718LIMBO II
MIGUEL ANGEL GARCIA FERNANDEZ

© CyberAltura

© CLUB NAUTICO ALTEA